Oferujemy kompleksowe wyburzenia budynków wszystkim zainteresowanym klientom. Powyższe prace prowadzimy zarówno metodami tradycyjnymi, jak i metodą strzałową. Rozbiórki, które realizujemy dotyczą budynków mieszkalnych, budynków przemysłowych oraz wszelkiego typu innych budynków użyteczności publicznej oraz budynków komercyjnych. Usługi wyburzenia, które oferujemy odznaczają się dokładnością, zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa oraz niskimi cenami. Nasza firma wykonuje prace wyburzeniowe w miastach takich jak Bielsko i okolice oraz w całym regionie jakim jest Śląsk. Warto pamiętać, że prace rozbiórkowe, które prowadzimy charakteryzują się zachowaniem bezpieczeństwa własnego oraz otoczenia, wokół którego prowadzone są prace. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniego sprzętu oraz posiadaniu odpowiednio przeszkolonych pracowników budowlanych. Nasze usługi wyburzenia odznaczają się również niskimi cenami, co powoduje, że wyburzenia budynków prowadzone przez naszą firmę, cieszą się coraz większą popularnością. Prace rozbiórkowe są przez naszych inżynierów odpowiednio zaplanowane, co zapewnia sprawne wykonanie omawianej usługi.

Od 10 lat zajmujemy się rozbiórką hal. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele zleceń w rejonach takich jak Bielsko oraz całe województwo śląskie. Zapewniamy wywóz gruzu i rekultywację terenu, dzięki czemu prace rozbiórkowe nie pozostawiają po sobie żadnego śladu. Teren jest gotowy do ponownego użytku. Obecnie wyburzenia budynków mogą być prowadzone metodą tradycyjną oraz tak zwaną strzałową (prace rozbiórkowe polegające na wysadzaniu części lub całości danego budynku). Stosujemy obie metody przy pracach takich jak wyburzenia i dostosowujemy ich wybór do potrzeb klienta. Nasza firma prowadzi rozbiórki budynków kompleksowo. Klient zamawia usługę, a nasza firma prowadzi wyburzenia hal lub budynków betonowych od zaplanowania prac, przez wyburzenia, po rekultywacje terenu pod jego ponowny użytek. Prowadzimy wyburzenia budynków wszelkiego typu. Przykładem mogą być:

  • wyburzenia magazynów,
  • wyburzenia hal produkcyjnych,
  • wyburzenia obiektów handlowych,
  • wyburzenia budynków użyteczności publicznej,
  • wyburzenia hal sportowych,
  • wyburzenia wszelkiego typu innych budynków komercyjnych.

Wyburzenia i rozbiórki obiektów mieszkalnych, przemysłowych

Utylizacja gruzów i rekultywację terenu po rozbiórkach

Terminowa realizacja powierzonych zadań

Fachowa obsługa od A do Z

Nasze prace wyburzeniowe charakteryzują się również tym, że każdy okoliczny budynek, jest odpowiednio zabezpieczony przy pracach takich jak prace wyburzeniowe. Stanowi to niezwykle ważną kwestię, ponieważ rozbiórki wymagają od naszej firmy budowlanej często odpowiedniego przygotowania terenu przylegającego do prac przy rozbiórkach. W obecnych czasach wyburzenia budynków pozwalają na zagospodarowanie przestrzeni w centrach miast lub w ich częściach przemysłowych. Powoduje to, że wyburzenia hal i rozbiórki budynków przemysłowych są w Polsce coraz popularniejsze. Powyższa kwestia jest związana z tym, że stare budynki często są małe oraz mało funkcjonalne i drogie w użytkowaniu. W powyższym przypadku niezbędna jest rozbiórka i budowa nowej hali od podstaw.

Nasza firma rozbiórki hal prowadzi według z góry ustalonego planu, dzięki czemu gruz oraz pozostałe elementy stalowe, nie przeszkadzają pracownikom w wykonywaniu zlecenia. Stanowi to niezwykle ważną sprawę, ponieważ prace przebiegają dzięki temu sprawnie i bezpiecznie. Wyburzenia budynków wszelkiego typu prowadzimy od dziesięciu lat, w trakcie których zdobyliśmy bezcenne doświadczenia. Powoduje to, że wyburzenia, które prowadzimy stają się coraz popularniejsze w rejonach takich jak bielsko,  śląskie – Podbeskidzie oraz w całej aglomeracji jaką jest śląsk. Nasze prace wyburzeniowe, takie jak przykładowo wyburzenia hal, dotyczą nawet budynków o znacznej wysokości. Posiadamy niezbędny sprzęt do rozbiórki budynków wszelkiej wysokości i rodzaju. Możemy rozebrać każdy budynek, dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki. Prowadzimy wyburzenia hal sportowych oraz wyburzenia hal handlowych. Zapewniamy sprawne i precyzyjne wyburzenia budynków, dzięki czemu jesteśmy znani w całym województwie jakim jest śląskie. Przy naszych wyburzeniach używamy maszyn oraz sprzętu z Niemiec oraz innych krajów Unii Europejskiej.

Polecamy Państwu wyburzenia oferowane przez naszą firmę. Z nami żaden budynek nie sprawi problemu. Prowadzimy również mniejsze prace takie jak:

  • rozbiórki schodów betonowych
  • rozbiórki pomników
  • rozbiórki garaży
  • rozbiórki murów i ogrodzeń

Nasz główny zakres działań stanowią rozbiórki hal, jednak chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Przy naszych rozbiórkach, pracują tylko najlepsi specjaliści. Dzięki czemu prace tak skomplikowane jak rozbiórki hal produkcyjnych lub rozbiórki hal magazynowych, nie stanowią dla nas żadnego problemu. Prace rozbiórkowe stanowią dla nas możliwość wykazania się, dlatego każda rozbiórka jest przez nas prowadzona rzetelnie i w bezpieczny sposób. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na  wyburzenia hal i  prace rozbiórkowe wszelkiego typu. Zapewniamy, że z nami każda  rozbiórka będzie straszna tylko z nazwy. Pracujemy przy wyburzeniach od dziesięciu lat, dlatego poradzimy sobie z każdym zleceniem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiedzą oni na wszystkie Państwa pytania. Nasze biuro jest czynne pięć dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy również na pytania wysłane przez pocztę elektroniczną. Dodatkowo jesteśmy dostępni pod numerami

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Zadzwoń lub napisz do nas aby omówić kolejny projekt

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 26
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-158-76-72

Copyright © 2019 by letbud.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja todes.pl