Nasza firma tworzy hale systemowe o różnorakich parametrach. Zajmujemy się stawianiem hal systemowych o dużych lub małych powierzchniach. Powyższe konstrukcje odznaczają się prefabrykowanymi elementami co pozwala je szybko składać i rozkładać. Obiekty tego typu można dowolnie modyfikować i rozbudowywać. Każda hala systemowa składa się z gotowych elementów, które następnie są skręcane. Z fachowcami z firmy Letbud obiekty tego typu powstają w bardzo krótkim czasie i odznaczają się wytrzymałością na upływ czasu oraz szkodliwe warunki pogodowe.

Usługi jakimi jest stawianie hal systemowych charakteryzują się również wysoką wytrzymałością na korozję. Powyższe elementy są cynkowane, w celu zapewnienia ochrony przed rdzewieniem. Dodatkowo warto pamiętać, że każda hala systemowa jest ocieplana, co pozwala oszczędzać na ogrzewaniu i obniżaniu temperatury wewnątrz tego typu konstrukcji, w zależności od warunków pogodowych, panujących na zewnątrz. Nasza siedziba znajduje się w stolicy Podbeskidzia – jest to bielsko-biała. W powyższym mieście koncentrują się nasze działania, jednak oferujemy swoje usługi również na terenie całego górnego śląska. Zapewniamy pełne spectrum usług związanych z budową hal systemowych. Pomagamy w doborze projektu i wytyczeniu terenu pod jego budowę. Swoje usługi, jakimi jest stawianie hal systemowych wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dokładnością. Dzięki temu posiadamy stale powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy mogą nas Państwu polecić.

Każda nasza hala systemowa to konstrukcja prawdziwie bielsko – bialska. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, estetyką oraz funkcjonalnością. Tego typu hale systemowe nadają się dla firm produkcyjnych, jako powierzchnie magazynowe, budynki komercyjne oraz budynki użyteczności publicznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji oraz do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Gwarantujemy fachową pomoc przy doborze projektu oraz jego montaż, na terenach wyznaczonych przez naszego klienta. Działamy sprawnie i dokładnie. Dzięki temu mają Państwo zapewnione fachowe usługi, które odznaczają się stuprocentową jakością.

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 26
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-158-76-72

Copyright © 2019 by letbud.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja todes.pl