Firma Letbud proponuje Państwu również usługi budowy salonów samochodowych. Nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie oraz zaplecze ludzkie i sprzętowe, do wykonania powyższych prac. Budujemy salony samochodowe według dowolnego projektu. Nasza firma od dziesięciu lat działa na rynku lokalnym (powiat bielsko-biała) oraz na całym Górnym Śląsku. W swoim portfolio posiadamy szereg wykonanych już zleceń budowlanych, które zakończyły się pełnym sukcesem – czyli zadowoleniem naszych klientów.

Roboty budowlane jakimi jest budowa salonu samochodowego mogą być rozszerzone o usługi projektowania, prace wyburzeniowe, rekultywację terenu oraz inne, zależne od zapotrzebowania klienta. Powyższa kwestia jest związana z tym, że oferujemy kompleksowe usługi budowy salonów samochodowych. Nasze usługi budowlane – budowa salonów samochodowych stanowią bardzo wygodną opcję dla klienta. Oferujemy szeroki wachlarz usług głównych oraz pobocznych. Pomagamy również w doradztwie klientowi, dzięki czemu może on praktycznie zająć się swoimi sprawami biznesowymi, podczas gdy my zajmiemy się wszystkimi kwestiami związanymi z budową salonu samochodowego. Nasza kultura pracy oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków sprawią, że budynek omawianego typu będzie służyć klientowi przez długie lata, dostarczając mu nie tylko korzyści finansowych, ale również zadowolenia z wyglądu, funkcjonalności i jego ergonomii. Z powyższych powodów zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Z nami budowa salonu samochodowego to czysta przyjemność.

Firma Letbud buduje salony samochodowe w miejscowościach takich jak; bielsko-biała, Czechowice-dziedzice, Katowice oraz w innych miejscowościach aglomeracji jaką jest górny śląsk. Nie ograniczamy się jedynie do naszego województwa. Chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia również poza nim. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiedzą oni na Państwa pytania z zakresu budowy salonu samochodowego lub innego obiektu budowlanego. Można się z nami skontaktować telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej lub osobiście, w siedzibie naszej firmy w Bielsku-Białej. Serdecznie zapraszamy, ponieważ z naszą firmą wszystkie inwestycje, takie jak przykładowo budowa salonu samochodowego, okazują się w stu procentach satysfakcjonujące i przynoszące zamierzony zysk.

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 26
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-158-76-72

Copyright © 2019 by letbud.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja todes.pl