Firma Letbud prowadzi usługi takie jak budowa obiektów handlowych. Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w branży usług budowlanych, dlatego radzimy sobie z każdym zleceniem, nawet tak skomplikowanym jak budowa centrów handlowych. Nasze obiekty handlowe, które dotychczas wykonaliśmy można spotkać w miastach takich jak bielsko-biała, czechowice-dziedzice oraz w pozostałych, dużych miastach regionu jakim jest śkąsk. Warto pamiętać, że budowa galerii handlowej nie jest sprawą łatwą, jednak z pomocą naszych inżynierów, zaplecza sprzętowego i maszynowego oraz fachowców budowlanych, wszystkie zlecenia wykonujemy w terminie oraz z należytą dokładnością.

Nasza firma w usługach takich jak budowa centrów handlowych, posiada dziesięcioletnie doświadczenie. Budujemy obiekty handlowe o dowolnej powierzchni i wysokości. Posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe w postaci maszyn i urządzeń budowlanych oraz dźwigów. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy dowolnej galerii handlowej. Nasze usługi odznaczają się precyzją, terminowością oraz niskimi cenami. Budowa obiektów handlowych stanowi naszą specjalność i chętnie podejmiemy się każdego tego typu zlecenia. Powyższe usługi są przez naszą firmę wykonywane szybko i z maksymalną starannością o detale. Stanowi to niezwykle ważną kwestię, ponieważ tego typu budynek komercyjny musi spełniać szereg restrykcyjnych norm bezpieczeństwa. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości bielsko – biała, na Podbeskidziu. Mamy stąd świetne warunki do prowadzenia różnych inwestycji budowlanych.

Firma Letbud buduje obiekty handlowe takie jak małe sklepy o konstrukcji stalowej, supermarkety składające się z murowanych ścian i blaszanego dachu oraz większe centra handlowe – w całości wykonane z betonu oraz stali. Nie ogranicza nas żaden projekt. Chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Wiemy, że budowa galerii handlowej nie jest prostą sprawą, jednak posiadamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, aby takie prace prowadzić. Zapraszamy do bielska-białej, do siedziby naszej firmy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Nasz rejon działania to cały górny śląsk, a w szczególności bielsko. Budowa centrów handlowych to dla nas możliwość rozwoju i zdobycia rzeszy kolejnych, zadowolonych klientów.

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 26
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-158-76-72

Copyright © 2019 by letbud.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja todes.pl