Firma Letbud produkuje hale stalowe oraz inne konstrukcje stalowe  i betonowe od dziesięciu lat. Budynki omawianego typu stanowią między innymi:

 • stalowe konstrukcje dla firm produkcyjnych,
 • hale magazynowe,
 • konstrukcje stalowe o charakterze biurowym
 • oraz wszelkiego typu inne budynki użytkowe.

Nasze hale stalowe odznaczają się wytrzymałością na upływ czasu oraz nienaganną estetyką. Z omawianego powodu konstrukcje stalowe, które wykonujemy pasują również do centrów miast, gdzie wygląd zewnętrzny jest niezwykle ważny. Nasza firma dotychczas wytworzyła różne konstrukcje stalowe i betonowe. Szybka budowa hal to nasza specjalność. Każda hala magazynowa, bądź też hala stalowa – produkcyjna, którą dotychczas wykonaliśmy, spełnia swoje funkcje podstawowe, jak i dodatkowe, takie jak komfort z użytkowania. Nasze hale stalowe stanowią idealną ofertę dla firm, które szukają dobrych i szybkich rozwiązań. Letbud to hale stalowe o dużej wytrzymałości na niekorzystne warunki pogodowe. Dbamy o to, aby nasze konstrukcje stalowe odznaczały się doborem właściwych materiałów i odpowiednią jakością wykonania – od projektu, po zwieńczenie budowy.

Współcześnie hale stalowe stanowią konstrukcje mogące być w różny sposób modyfikowane lub rozbudowywane. Powyższa kwestia jest niezwykle ważna, ponieważ przykładowo hala magazynowa może być powiększona o kolejne metry powierzchni, w bardzo krótkim czasie. Wszystkie konstrukcje stalowe, które oferuje firma Letbud charakteryzują się odpowiednią izolacją. Stanowi to istotną kwestię, ponieważ hale stalowe są dzięki temu odpowiednio chronione zarówno w okrese zimowym, jak i letnim.

Budowa i montaż konstrukcji stalowych jest przeprowadzany przez naszych pracowników, którzy są do tego celu odpowiedniu przeszkoleni. Nasze hale stalowe ze względu na użycie najlepszych materiałów o dużej wadze, wymagają odpowiednich maszyn, takich jak dźwigi, które jednocześnie oferujemy do wynajmu. Każda budowa i montaż konstrukcji stalowych wymaga od naszych specjalistów precyzji, dlatego nieustannie szkolimy naszych pracowników, poszerzając ich wiedzę o wszelkie nowinki z zakresu budownictwa. Nasze usługi to nie tylko konstrukcje stalowe. Zajmujemy się również budową salonów samochodowych, biurowców, galerii handlowych, jak i wszelkich innych budynków wymagających doświadczenia oraz odpowiedniego zaplecza sprzętowo-pracowniczego. Stanowi to niezwykle ważną kwestię, ponieważ montaż konstrukcji lub usługi budowlane innego typu wymagają dużych nakładów oraz umiejętności planowania.

Z powyższych powodów hale stalowe, które wykonujemy są znane i cenione w takich rejonach takich jak bielsko, czechowice oraz cały śląsk. Obecnie śląskie stanowi nasz główny rejon działań. Jest to zrozumiałe w związku z tym, że firma Letbud wywodzi się z Podbeskidzia i śląsk stanowi najbardziej zurbanizowany regionw kraju. Obecnie konstrukcja stalowa hali zazwyczaj jest skręcana z modułów. Natomiast zdarza się, że konstrukcje stalowe sa również łączone na stałe – za pomocą spawania. Dowolny montaż i demontaż stanowi bardzo ważną kwestię, ponieważ stalowe konstrukcje moga być łatwo przenoszone w inne miejsce – na przykład w rejone lepiej skomunikowany pod względem dróg szybkiego ruchu.

Firma Letbud oferuje usługi kompleksowe. Od projektu, aż po oddanie konstrukcji do użytku. Dlatego oferta naszej frimy jest skierowana do każdej osoby. Nasi fachowcy odpowiedzą na każde pytanie, nie potrzebne jest doświadczenie z zakresu budownictwa. Obecnie firma produkuje hale stalowe oraz inne konstrukcje stalowe w Bielsku-Białej. Ze względu na dobre skomunikowane, całe śląskie jest w naszym zasięgu. Stawialiśmy hale produkcyjne oraz magazynowe hale w różnych częściach województwa. Nasze konstrukcje stalowe można spotkać zarówno w centrach miast, jak i na ich obrzeżach.

Każda konstrukcja stalowa hali jest sprawdzana przez naszych specjalistów, tak aby hale były bezpieczne dla użytkowników. Obecnie konstrukcje firmy letbud są wykonywane z najsolidniejszych materiałów. Z powyższego powodu naszych konstrukcji stalowych nie jest w stanie uszkodzić nawet najsilniejszy wiatr. Nasze usługi to oferta również dla deweloperów. Dla firm z powyzszej branży oferujemy usługi projektowe, wykonawcze oraz wynajmu sprzętu budowlanego. Dotychczas nasze konstrukcje stalowe wybrało wiele firm, które są w pełni zadowlone z naszych usług. Jest to związane z tym, że montaż konstrukcji stalowych oraz sama ich produkcja odznaczają się najwyższą, europejska jakością. Nasze hale stalowe i inne konstrukcje stalowe stanowią konstrukcje takie jak:

 • konstrukcje stalowe – produkcyjne
 • hale prefabrykowane
 • konstrukcje stalowe – biurowe
 • hale sportowe
 • hale magazynowe
 • stalowe konstrukcje używane przy budowie salonów samochodowych
 • hale betonowe

Oczywiscie nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm z rejonów takich jak bielsko czy inne miasta śląskie. W razie potrzeby możemy zrealizować nasze usługi również poza śląsk. Każda konstrukcja stalowa, którą wykonujemy stanowi odrębny projekt. Nasze stalowe konstrukcje są do siebie podobne jedynie pod zwględem jakości wykonania i swojej wytrzymałosci. Obecnie hale produkcyjne i budowa hal stalowych stanowią bardzo istotną kwestię w rozwoju całego regionu. Dlatego każda nasza hala tego typu, bądź też hala magazynowa muszą odznaczać się odpowednią ergonomią i użyteczniością funkcjonalną. Firma letbud to stalowe konstrukcje, hale produkcyjne, hale magazynowe i konstrukcje wszelkiego innego typu odznaczające się niską ceną w stosunku do wysokiej jakości wykonania. Należy przy tym pamiętać, że budowa hal stalowych jest znacznie tańsza od tradycyjnych form budownictwa.

Każda nasza  hala stalowa – produkcyjna bądź też hala magazynowa, stanowią konstrukcje współcześnie wybierane przez większość firm. Nasza firma oferuję produkcję i montaż wszelkiego typu budynków. Nasze hale i budynki można spotkać w większości dużych miast województwa. Dlatego wszystkich naszych konstrukcji stalowych oraz innych realizacji nie sposób zliczyć. Odsyłamy w takim przypadku do naszych zakładek z wykonymi budynkami. Znajdują się tam po przynajmniej jednym przykładzie budynków takich jak:

 • hala magazynowa
 • hala stalowa – sportowa
 • stalowe konstrukcje nośne
 • hala stalowa biurowa
 • budowa fundamentów pod konstrukcje stalowe
 • hala stalowa – pod siedzibę firmy
 • budynki wykonane dla dewelopera

Jeżeli nasza firma spełnia państwa oczekiwania zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy że nasze  hale oraz inne konstrukcje stalowe, bądź też betonowe, zapewnią Państwu nowe możliwości rozwoju. Nasze konstrukcje, są znane w całym województwie. Obecnie montaż konstrukcji dowolnego typu  (hala magazynowa lub hala stalowa dowolnego typu), zajmują coraz mniej czasu. Każda konstrukcja stalowa hali wykonana przez naszą firmę stanowi idealne rozwiązanie w przypadku, gdy nasza stara hala magazynowa nie spełnia już swojej funckji lub też kiedy chcemy wybrać nowocześniejsze i większe konstrukcje, których montaż jest łatwy i szybki. Stanowi to o tyle ważną kwstię że produkcja i montaż każdej  hali stalowej nasza firma wykonuje pod danego klienta. Kazżda nasza hala magazynowa, bądź tez hala stalowa na siedzibę firmy to gwarancja jakości i wytrzymałości. Jeżeli interesuje Państwa hala stalowa – firmowa bądź też hala magazynowa lub biurowa, prosimy o kontak z naszymi fachowcami. Nasze konstrukcje stalowe są znane wielu firmom z regionu. Przedsiębiorstwa, które wybrały nasz hale i konstruckcje stalowe są w stu procentach usatysfakcjonowane. Każda nasz hala stalowa zapewnia odpowiednią przestrzeń i wysokość – zależne od potrzeb klienta. Dodatkowo nasze hale moga być wyposażane w elementy, jakich potrzebuje przykładowo każda hala stalowa – produkcyjna, takich jak belki stalowe do suwnic i innych tego typu. Jezeli szukasz hal stalowych, skontaktuj się z nami. Nasze konstrukcje stalowe i hale firmowe to gwarancja najwyższej jakości. Zapraszamy równiez do przejrzenia innych działów naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwo mnóstwo ważnych i ciekawych informacji, na tematy związane z zakresem działań naszej firmy.

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 26
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-158-76-72

Copyright © 2019 by letbud.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja todes.pl