Firma Letbud pragnie Państwu zaproponować swoje hale produkcyjne. Powyższe konstrukcje mogą być budowane w różnych technologiach, które dostosowujemy do potrzeb naszego klienta.  Obecnie budowa hal produkcyjnych – stalowych, zajmuje bardzo mało czasu, ponieważ tego typu konstrukcje charakteryzują się prostotą w montażu. Dzięki powyższemu każda hala produkcyjna może powstać w ciągu kilkunastu miesięcy od momentu rozpoczęcia prac fundamentowych. Każda hala produkcyjna stawiana przez naszą firmę charakteryzuje się wytrzymałością na użytkowanie oraz na szkodliwe warunki atmosferyczne takie jak mróz, śnieg, deszcz, wiatr oraz słońce. W związku z tym nasze hale produkcyjne wybiera coraz więcej osób i firm z regionów takich jak bielsko-biala oraz z całego górnego śląska.

Budowa hal produkcyjnych stanowi skomplikowany proces, którym zajmują się poszczególne działy naszej firmy. Począwszy od inżynierów i projektantów, przez kierowników budowy, po robotników budowlanych – właściwie przeszkolonych i cechujących się odpowiednim doświadczeniem. Dzięki powyższemu jesteśmy firmą znaną i cenioną w rejonach takich jak bielsko, czechowice, żywiec, mikołów, tychy oraz cały górny śląsk. Obecnie każda hala produkcyjna może być wyposażona również w pomieszczenia biurowe oraz powierzchnie magazynowe. Dzięki innowacyjnym technologiom budowlanym, możliwości projektowe i konstrukcyjne tego typu budowli są praktycznie nieograniczone. Pozwala to naszej firmie zaspokajać wszelkiego typu potrzeby naszych klientów, związane z budową hal produkcyjnych. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług budowlanych i tworzenia hal produkcyjnych.

Firma Letbud zapewnia usługi budowy hal produkcyjnych w niskich cenach. Gwarantujemy dowolny rodzaj technologii, stosowany przy wykonywaniu powyższych zleceń budowlanych. Hale produkcyjne mogą być murowane, betonowe, stalowe lub zespolone z gotowych elementów. Podejmujemy się każdego zlecenia. Budujemy zarówno hale produkcyjne niewielkich rozmiarów, jak i budynki produkcyjne o znacznej powierzchni i komplikacji budowy. Zapewniamy fachowe doradztwo i wybór najlepszych materiałów. Dodatkowo nasze hale produkcyjne odznaczają się odpowiednią w obecnych czasach estetyką. Skontaktuj się z nami, działamy na terenie miast takich jak Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Żywiec, Tychy oraz na Śląsku.

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 26
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-158-76-72

Copyright © 2019 by letbud.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja todes.pl