Firma budowlana Letbud tworzy nowoczesne hale z prefabrykatów. Mogą je stanowić zarówno konstrukcje stalowe, jak i żelbetowe czyli wykonane ze stali i betonu. Powyższe konstrukcje odznaczają się wysoka wytrzymałością na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne oraz obciążenia. Stanowią one idealna opcję dla firm, które mają zamiar prowadzić w omawianych budynkach usługi lub produkcję o charakterze uciążliwym. Idealnym przykładem mogą być centra sprzedaży i obróbki blach stalowych, produkcja akumulatorów do statków, czy też magazyn dla części samochodowych do ciężarówek. Omawiane hale żelbetowe odznaczają się również wytrzymałością na szkodliwe czynniki zewnętrzne i upływ czasu.

Nasza firma oferuje hale prefabrykowane w różnych cenach i rozmiarach. Dzięki powyższemu możemy łatwo dostosować potrzeby klienta do jego możliwości finansowych. Nasze usługi odznaczają się jednocześnie niskimi cenami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować stosunkowo dużą halę prefabrykowaną odznaczającą się dobrymi cechami funkcjonalnymi i estetycznymi, w cenie niższej od większości z naszych konkurentów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku-Białej, jednak nasz zasięg działania obejmuje całe województwo śląskie. Możemy również zaproponować naszym klientom hale mieszane, czyli zbudowane w różnych technologiach, połączone ze sobą w jedną całość. Przykładem może być hala żelbetowa ze stalową konstrukcja magazynu, przylegającą do budynku głównego. Wszystkie hale mieszane, które dotychczas stworzyliśmy charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, która pomaga firmom świadczyć swoje usługi bezpiecznie i rzetelnie.

Nasze hale prefabrykowane są znane i cenione w naszym rodzinnym mieście, czyli Bielsku oraz na całym Górnym Śląsku. Zapewniamy fachową pomoc przy projektowaniu przyszłej siedziby firmy. Nasi specjaliści sprawią, że Państwa nowa hala prefabrykowana, stanie się idealnym miejscem do dalszego rozwoju firmy i powiększania jej zasięgu działania. Nasze biuro jest otwarte pięć dni w tygodniu. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i chętnie pomożemy w doborze hali z prefabrykatów, idealnej dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do przejrzenia pozostałych działów firmy.

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 26
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-158-76-72

Copyright © 2019 by letbud.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja todes.pl