Firma Letbud oferuje hale murowane różnego przeznaczenia dla firm i osób prywatnych. Powyższe budynki jak sama nazwa wskazuje budowane są metodami tradycyjnymi, zapewniającymi najlepszą wytrzymałość na szkodliwe czynniki takie jak deszcz, wiatr, śnieg, słońce czy upływ czasu. Nasza firma oferuje również odmianę powyższych prac jaką jest budowa hal betonowych. Wszystkie powyższe usługi cechują się starannym wykonaniem, funkcjonalnością danego budynku oraz niskimi cenami za wykonawstwo.

Każda hala betonowa lub hala murowana wykonana przez naszą firmę odznacza się również estetyką wykonania, dodatkowymi elementami zamówionymi przez klienta oraz niskimi kosztami użytkowymi. Powyższe kwestie są związane z używaniem najnowocześniejszych technologii budowlanych. Hale murowane i hale betonowe są stawiane dłużej, niż konstrukcje stalowe, jednak ich wartość i wytrzymałość jest większa. Stanowią one idealną opcję dla firm rodzinnych lub firm z tradycjami, które mają zamiar prowadzić swoją działalność przez dziesiątki lat. Powyższe budynki mogą być przez naszą firmę ocieplone i wyposażone we wszelkie instalacje, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Zapewniamy kompleksowe usługi, które pozwolą na szybszy rozwój Państwa firmy. Nasz rejon działania to nasze miasto rodzinne – bielsko-biała oraz cały górny śląsk. Jeżeli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat używanych przez nas technologii oraz obszarów naszej działalności, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub kontaktu droga telefoniczną lub poprzez e-mail.

Obecnie hale betonowe oraz hale murowane firmy Letbud są znane i cenione przez wiele osób z rejonu jakim jest bielsko i okolice oraz z całego górnego ślaska. Każda hala betonowa, która wykonaliśmy, pomogła naszym klientom w rozwoju ich firmy. Z powyższych powodów budowa hal betonowych stanowi jedną z najlepszych opcji na rynku, jeżeli chodzi o budowę lub rozbudowę siedziby firmy. Tego typu budynki mogą stanowić przykładowo:

  • hale betonowe – produkcyjne
  • hale magazynowe
  • hale komercyjne
  • budynki użyteczności publicznej

Zapraszamy do skorzystanie z naszej oferty. Zapewniamy, że z naszą firmą uda się Państwu zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt budynku betonowego.

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 26
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-158-76-72

Copyright © 2019 by letbud.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja todes.pl