Wszystkim klientom oferujemy hale przemysłowe, wykonane w nowoczesnej technologii. Nasze hale produkcyjne stanowią jedną z najlepszych opcji w regionie. Śląsk, a w szczególności Bielsko i okolice, to nasze główne rejony działania. Firma Letbud oferuje również konstrukcje stalowe o innym zastosowaniu. Możemy wykonać hale biurowe, hale pod budowę salonu samochodowego, hale sportowe, hale magazynowe i inne. Oczywiście budowa hal to nie tylko konstrukcje stalowe, ale również przykładowo hale żelbetonowe. W zależności od potrzeb klienta powstaje hala magazynowa wykonana ze stali, prefabrykowanych modułów lub z betonu. Hale przemysłowe wykonane przez naszą firmę zaliczają się do inwestycji kompleksowych. Udzielamy klientowi szczegółowych informacji, następnie po podjęciu decyzji wykonujemy projekt, aż w końcu przechodzimy do jego realizacji.

Hale systemowe

Nasza firma tworzy hale systemowe o różnorakich parametrach. Zajmujemy się stawianiem...

Czytaj więcej

Hale prefabrykowane

Firma budowlana Letbud tworzy nowoczesne hale z prefabrykatów. Mogą je stanowić...

Czytaj więcej

Hale produkcyjne

Firma Letbud pragnie Państwu zaproponować swoje hale produkcyjne. Powyższe konstrukcje mogą...

Czytaj więcej

Hale stalowe – Konstrukcje stalowe

Firma Letbud produkuje hale stalowe oraz inne konstrukcje stalowe  i betonowe...

Czytaj więcej

Hale murowane

Firma Letbud oferuje hale murowane różnego przeznaczenia dla firm i osób...

Czytaj więcej

Hale magazynowe

W naszym przedsiębiorstwie wykonujemy nowoczesne i funkcjonalne hale magazynowe. Stanowi to...

Czytaj więcej

Nasze hale produkcyjne stanowią często  konstrukcje stalowe, ponieważ są one tańsze od konstrukcji z betonu i nie każdy klient wymaga tego typu rozwiązań.

Obecnie nasze hale korzystają z najnowszych technologii łączenia poszczególnych elementów, dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe na wszelkiego typu uszkodzenia. Każda hala wykonana przez naszą firmę zalicza się do udanych inwestycji. Powyższa kwestia jest związana z wartościami, do których nasza firma przywiązuje szczególną wagę. Są to rzetelność, dokładność oraz zrozumienie dla drugiej osoby. Zlecenia jakich się podejmujemy stanowią między innymi:

  • hale przemysłowe
  • hale stalowe – sportowe
  • hale produkcyjne
  • hala magazynowa różnego zastosowania
  • hala biurowa
  • hala na potrzeby siedziby firmy – łączona część magazynowa, produkcyjna i biurowa

Śląskie ulega obecnie bardzo szybkiemu rozwojowi, dlatego hale przemysłowe ciszą się niezmiennie dużą popularnością. Zapraszamy do obejrzenia działu, w którym pokazujemy hale wykonane przez naszą firmę. Znajdą tam Państwo hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale sportowe, hale magazynowe oraz innego typu hale, które do wykonania zlecili nam nasi klienci. Warto pamiętać, że hale stalowe, takie jak przykładowo hala sportowa, są przez nas bardzo szybko wykonywane i montowane. Jest to związane z technologią, która powoduje, że budowa hal stanowi bardzo atrakcyjną formę inwestycji i rozwoju. Bielsko to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Ze względu na dobrą komunikację, łatwo jest nam działać w regionie, jakim jest Śląsk. Nasze hale przemysłowe można spotkać w każdym rejonie województwa.

Firma z bogatym doświadczeniem, jaką jesteśmy, oferuje również hale i konstrukcje stalowe innego typu. Mogą to być przykładowo hale stalowe używane jako warsztat samochodowy, konstrukcje stalowe – garaże dla większych samochodów, hale stalowe – stacje diagnostyki pojazdów oraz wiele innych. Budowa tego typu konstrukcji stalowych nie nastręcza nam problemów, w związku ze zdobytym doświadczeniem i zapleczem około-budowlanym. Każda hala wykonana przez naszą firmę to hala w stu procentach wykonana fachowo i dokładnie. Dzięki latom doświadczeń nasze hale, takie jak hale przemysłowe lub duża hala magazynowa charakteryzują się również estetycznym wykonaniem. Dobór materiałów, kolorów i elementów dekoracyjnych, powoduje, że nasze hale stalowe oraz konstrukcje stalowe idealnie wkomponowują się w tereny, na których ma powstać hala. W przypadku, gdy odwiedzacie Państwo Bielsko lub jeśli rejon Państwa działania obejmuje Ślaskie, zapraszamy do siedziby naszej firmy. Z nami projekt i budowa nowego punktu operacyjnego Państwa firmy to czysta przyjemność.

Każda nasza hala stanowi konstrukcję łatwą w rozbudowie. Współcześnie hale przemysłowe w naszym województwie nieustannie się rozwijają. W przypadku kiedy hala, bądź hale są za małe, łatwo możemy dobudować do nich kolejny budynek wytwórczy bądź też magazyn. Każda hala, jakiej podejmujemy się wykonać, stanowi projekt wykonany przez naszą firmę. Posiadamy do powyższych prac odpowiednich specjalistów. W związku z tym budowa samej konstrukcji przebiega zgodnie z planem i w wyznaczonych przez klienta terminach. Nasze hale przemysłowe i konstrukcje takie jak hala magazynowa, bądź też hala sportowa są wytrzymałe na użytkowanie oraz wszelkiego typu szkodliwe czynniki. Wszystkie hale przemysłowe narażone są na uszkodzenia mechaniczne, słońce, wiatr, deszcz oraz śnieg i niskie temperatury. Dlatego każda nasza hala jest w odpowiedni sposób impregnowana. Obecnie hale przemysłowe mogą być pomalowane odpowiednim impregnatem lub ocynkowane. Nasze hale stanowią również bardzo bezpieczne konstrukcje. Stanowi to istotną kwestię głównie w budynkach takich jak hala magazynowa, hale przemysłowe oraz hale produkcyjne. W powyższych budynkach występują uszkodzenia mechaniczne (przykładowo wózki widłowe) oraz uszkodzenia post-produkcyjne (przykładowo kwasowe opary).

Wszystkie hale wykonane przez firmę Letbud stanowią hale o wysokiej jakości w stosunku do ceny. Jest to związane z tym, że przykładowo hala produkcyjna, którą budujemy jest wykonywana dokładnie według wcześniej nakreślonego planu. Pozwala to unikać problemów takich jak: hale krzywe, hale za małe, hala postawiona w złym miejscu na działce i innych tego typu. Nasza firma stara się wykonywać swoje usługi starannie, tak aby nie pozostawić sobie miejsca na jakiekolwiek błędy. Obecnie standardowa hala produkcyjna jest przez nas tworzona od podstaw, w kilka lub kilkanaście miesięcy. Powyższy czas poświęcamy na wszystkie prace ukierunkowane na zadowolenie naszego klienta. Chcemy, aby nasze hale takie jak przykładowo hala na artykuły medyczne lub hala przeznaczona dla produkcji, sprawiały naszym klientom satysfakcję. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami na naszej stronie internetowej. Każda hala jest inna, ale nasze hale są wyjątkowe ze względu na jakość wykonania. Z nami każda hala, nawet o wyjątkowej komplikacji konstrukcji, okazuje się być prosta i możliwie szybka do wykonania.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Zadzwoń lub napisz do nas aby omówić kolejny projekt

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 26
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-158-76-72

Copyright © 2019 by letbud.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja todes.pl