W naszym przedsiębiorstwie wykonujemy nowoczesne i funkcjonalne hale magazynowe. Stanowi to obecnie niezwykle istotną kwestię, ponieważ hala magazynowa jest potrzebna praktycznie w każdej większej firmie. Obecnie hale magazynowe mogą być wykorzystywane nie tylko do magazynowania wytworzonych produktów, ale również jako miejsce składowania sprzętu, maszyn i chemii wykorzystywanych przez firmę przy wykonywaniu zleceń. Nowoczesne hale magazynowe, mogą być wykonywane przez Letbud w rożnych technologiach. Od stalowej, przez prefabrykowaną, po żelbetową. Każda hala magazynowa wykonana przez naszą firmę odznacza się wytrzymałością, estetyką oraz funkcjonalnością. Nasze hale magazynowe można spotkać w rejonach takich jak bielsko, czechowice oraz całe śląskie. Jednocześnie region jakim jest śląsk, nas nie ogranicza. Podejmiemy się każdego zlecenia, które zleci nam nasz klient. Z tego powodu zapraszamy do współpracy również firmy i osoby spoza województwa śląskiego. Nasze hale magazynowe wykonywane są w najnowocześniejszych technologiach, zapewniających żywotność budynku i niskie koszty jego użytkowania. Nie generujemy niepotrzebnych kosztów, ponieważ każda hala magazynowa, wykonana przez naszą firmę stanowi odpowiedź na najnowsze technologie budowlane i konstrukcyjne. Najczęstszym rodzajem hal magazynowych są budynki o konstrukcji stalowej. Tego typu hale magazynowe, łatwo jest wyposażyć w część biurową i produkcyjną. Jest to związane z tym, że hale magazynowe i inne konstrukcje stalowe, łatwo można modyfikować i rozbudowywać.

Każda hala magazynowa oferowana przez firmę Letbud cechuje się bardzo starannym wykonaniem oraz użyciem wysokiej jakości materiałów. Kupujemy jedynie najlepszą stal, dlatego nasze hale magazynowe stanowią dużą część wszystkich budynków tego typu w rejonach takich jak bielsko, południowy śląsk – Podbeskidzie oraz całe śląskie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na powierzchnie magazynowe. Zapewniamy fachowe doradztwo. Nasze biuro znajduje się w Bielsku-Białej. Budujemy hale magazynowe dla firm, jak również pod wynajem. Powyższa kwestia jest związana z coraz popularniejszą formą inwestycji jaką jest wynajem nieruchomości. Obecnie wynajmuje się nie tylko mieszkania. Każde biuro nieruchomości posiada w swojej ofercie również budynki takie jak: hale magazynowe, konstrukcje stalowe – przykładowo hala produkcyjna, biura, salony samochodowe oraz inne budynki komercyjne. Nasza oferta budowy obiektów takich jak hale magazynowe obejmuje bielsko, miasta śląskie oraz ogólnie cały śląsk i okolice. Każda hala magazynowa jaką budujemy od podstaw, jest projektowana przez naszych inżynierów. Przykładem wykorzystania budynków typu (hale magazynowe) mogą być:

  • hala magazynowa – przeznaczona dla firmy produkcyjnej
  • hala magazynowa – przeznaczona na sprzęt sportowy
  • hala magazynowa – przeznaczona na sprzęt RTV i AGD
  • hala magazynowa – przeznaczona na artykuły spożywcze
  • hala magazynowa – przeznaczona na części samochodowe
  • hala magazynowa – przeznaczona na sprzęt specjalistyczny

Powyższa lista stanowi przykładowe wykorzystanie budynków jakimi są hale stalowe – magazynowe. Obecnie powierzchnia magazynowa jest bardzo istotna ze względu na rosnącą produkcję w naszym kraju. Budynek taki jak hala magazynowa może się przydać w każdej firmie. Nie chodzi tu jedynie o branżę produkcyjną, ponieważ powierzchnia magazynowa może być wykorzystana również do składowania maszyn i urządzeń specjalistycznych. Dodatkowo warto wiedzieć, że w dzisiejszych czasach wynajem powierzchni magazynowych stanowi intratny biznes. W samym Bielsku wynajem budynków takich jak magazyny kosztuje zazwyczaj piętnaście złotych za metr kwadratowy. Z powyższego powodu zapotrzebowanie na wynajem konstrukcji takich jak hala magazynowa, lub hala produkcyjna, nieustannie rośnie.

Nasze magazyny pod wynajem oferuje prawie każde bielskie biuro nieruchomości. Powierzchnia magazynowa, którą dotychczas stworzyliśmy dla naszych klientów stanowi bardzo korzystną ofertę dla wszystkich firm z regionu. Nasze magazyny można spotkać w większości dużych miast Śląska. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą budowy hal magazynowych. Każda powierzchnia magazynowa jest dla naszej firmy do wykonania. Tworzymy zarówno magazyny małe, jak i duże. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, ponieważ dzięki długoletniemu doświadczeniu, konstrukcje magazynowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. Należy wziąć również pod uwagę, że magazyny o konstrukcji stalowej stanowią jedną z najlepszych opcji na rynku, ze względu na stosunkowo niski czas budowy. Jest to bardzo ważna kwestia w szczególności w przypadku gdy klient wyraża zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe tak szybko, jak się tylko da. Nasze oferty hal magazynowych zaspokoją potrzeby każdego klienta. Jest to związane z zatrudnianiem przez naszą firmę fachowców takich jak inżynierowie oraz projektanci z doświadczeniem. Dodatkowo w zakładce realizacje mogą Państwo zapoznać się z dotychczas wykonanymi pracami przez naszą firmę. Wspomagali ją między innymi omawiani fachowcy. Znajdą tam Państwo przykład hal magazynowych, które wykonaliśmy dla naszych klientów.

Powierzchnie magazynowe muszą posiadać odpowiednie cechy, aby były one w pełni funkcjonalne. Wysokość oraz długość i szerokość każdej hali ustalamy wcześniej z naszym klientem. Z pomocą naszych specjalistów każdy klient jest w stanie wybrać z oferty, magazyn najlepszy dla swoich potrzeb. Powierzchnie magazynowe będą coraz popularniejsze, ponieważ cała Polska, a w szczególności region aglomeracji śląskiej, ulegają szybkiemu rozwojowi gospodarczemu. Firmy potrzebują coraz większych siedzib, magazynów, oraz hal produkcyjnych. Dlatego nasza firma, chcąc wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, przedstawia różne oferty hal magazynowych i innych konstrukcji stalowych. Nasze biuro jest pełne projektów tego typu budynków. Wykonujemy każde zlecenie naszego klienta, bez względu na stopień jego trudności. Dzięki naszej wiedzy, Państwa nowa siedziba firmy lub magazyn mogą stanowić idealną inwestycję, przynoszącą odpowiednie zyski.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć hale magazynowe różnego rodzaju i wielkości. Możemy zrealizować zarówno małe zlecenie na halę magazynową o powierzchni pięciuset metrów kwadratowych, jak i zlecenia na dużą halę, służącą jako magazyn będący bazą operacyjną, obsługującą cały teren województwa śląskiego. Obecnie szczegółowe oferty budowy powierzchni magazynowych posiada nasze biuro, do którego serdecznie zapraszamy. Zapewniamy wszelkie informacje oraz niezbędną pomoc. Zachęcamy do przejrzenia pozostałych usług, jakimi zajmuje się nasza firma. Działamy kompleksowo. Pomagamy w doborze projektu lub tworzymy go od podstaw. Prowadzimy prace ziemne i fundamentowe pod konstrukcje hali magazynowych. Wreszcie, budujemy całe hale magazynowe w dowolnej technologii, zależnej od potrzeb naszego klienta.

Jeżeli są Państwo nadal niezdecydowani i mają pewne wątpliwości, prosimy o telefon i kontakt z naszymi specjalistami. Doradzą oni Państwu i umówią na spotkanie, w celu podjęcia właściwej decyzji. Nasze biuro jest otwarte pięć dni w tygodniu, od godziny 8:00 do godziny 16:00. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby osobiście.

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 26
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-158-76-72

Copyright © 2019 by letbud.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja todes.pl